Rozvoz ovoce a zeleniny domů: Čerstvé potraviny bezpečně i pro vás

Chybí vám v těchto dnech čerstvé ovoce a zelenina? Nechejte si jej dovézt přímo do domu. Nezapomínejte ani v těchto nelehkých dobách na pravidelný příjem vitamínů a chraňte své zdraví bohatým jídelníčkem.

Proč byste měli nakupovat ovoce a zeleninu s dovozem? Rozvoz ovoce a zeleniny domů je možné objednat bezkontaktně. Specializovaní dodavatelé kladou větší důraz na správné skladování a péči o plodiny, které nemohou správně zajistit zelináři v hypermarketech.

Ovoce a zelenina v nejlepší kvalitě

Kvalita dodaného zboží se zvyšuje také tím, že ovoce a zelenina není v bezprostředním kontaktu se zákazníky. Ovoce není ohmatané a potlučené, načež se snižuje i riziko kontaminace viry a bakteriemi jiných lidí.

Během vybírání zákazníci ovoce a zeleninu promačkávají a upouští na zem, což vede k tomu, že plodiny rychleji hnijí a plesniví. V hypermarketech a supermarketech se bohužel také objevují potraviny následující jiné normy, než potraviny specializovaných prodejců.

Ušetřete čas i energii

Díky nákupu potravin online šetříte vlastní čas i sílu. Je možné objednat si velké množství zeleniny a ovoce, které pak nemusíte táhnout domů nebo vymýšlet přepravu. Objednejte si několik kilogramů brambor nebo jablek až domů. Výběr kvalitního zboží můžete nechat na odbornících, kteří do svého zboží vkládají všechno. Z pohodlí domova můžete vytvořit objednávku.

Nabídka ovoce a zeleniny je díky dovozu mnohem širší, než ve většině prodejen. Mnoho lidí upřednostňuje dovoz ovoce a zeleniny až domů, neboť se pak cítí motivovaní k rozmanitější stravě při výběr ze širší nabídky. Pravidelná dodávka bude mít nejlepší vliv na vaše zdraví.

Nejlepší volba pro zdraví

Jste doma v karanténě nebo ošetřujete dítě a nemůžete se vzdálit z domu? Ovoce a zelenina rovnou domů je nejpohodlnější variantou. Zejména na přelomu zimy a jara je nutné podporovat imunitu. Ovoce podpoří imunitu nejvíc ze všech potravin. Nemusíte volit jen tropické druhy, ale i některé domácí: bobuloviny, peckoviny nebo malvice. Krájené ovoce je nejlepší zdravá svačinka pro malé i velké. Ne každý dokáže jíst ovoce podle etikety, ale na tom dnes záleží úplně nejmíň.

dodavka Gastrofresh