Nabízíme čerstvé a krájené ovoce, které vám ušetří spoustu času i práce při jeho přípravě. Nezdržujte se zdlouhavým krájením a nechte si jej doručit již připravené. Ať už vám na vašem pracovišti chybí dostatek místa na jeho přípravu, pracovní síly, čas či energie, využijte naší nabídky a usnadněte si tak vaše podnikání.

Čerstvé a krájené ovoce: ananas, pomeranč, grep červený, meloun cantaloupe, meloun žlutý, meloun vodní, kiwi, jablka a další různé druhy čerstvého ovoce podle vašeho přání.

Nabízíme míchané ovocné saláty, ale také různé druhy ovoce samostatně.

Využijte náš prvotřídní servis a ulehčete si práci. Našimi přednostmi je také vysoká kvalita, garantovaná čerstvost ovoce a rychlost dodání při zásobování.

Naše společnost GASTROFRESH s.r.o. je dodavatelem ovoce a zeleniny s vysokou čerstvostí. Nabízíme také distribuci čerstvých exotických a lesních plodů, bylinek, salátů a čerstvých hub. Dokážeme zásobovat vaše kanceláře, firmy, gastronomické provozy, cateringové firmy, nemocnice, hotely, jídelny, školy i velkoobchody. S námi se pracuje i podniká mnohem snáz.

Vsaďte na čerstvost

Pokud vám váš současný dodavatel ovoce nabízí produkty, které se vám nezdají čerstvé v den dodání a postrádají chuť, pomůžeme vám to změnit. Zajistíme vám zásobování čerstvým, již nakrájeným ovoce ve vysoké jakosti. Máme k dispozici vlastní sklad i rozvoz chladícími vozy na místo určení.

Zásobujeme různé restaurace, hotely, pizzerie, cateringové firmy a mnoha dalších gastronomických provozů s různým zaměřením, dále pak kanceláře, školy, mateřské školky, školní jídelny, nemocnice a jiné provozovny. Dokážeme zásobovat i velkoobchod ovoce.

Celoročně vám nabízíme kompletní sortiment čerstvého ovoce od českých i zahraničních prověřených a spolehlivých pěstitelů. Pokud zde nenaleznete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Pro zajištění vámi hledané speciality uděláme naprosté maximum.

Jaké jsou výhody čerstvého krájeného ovoce při přípravě pokrmů?

  • ulehčí práci, čas i pracovní sílu
  • ušetří náklady a energii
  • zrychlí čas potřebný na přípravu
  • odstraní starosti s nedostatkem místa na vaší provozovně
  • odstraní starosti, kam s odpadem a nevyžaduje „špinavý provoz“
  • použití je optimální pro studenou i teplou kuchyni, i přípravu čerstvých džusů – freshjuice
  • vhodné i pro firmy, jídelny, školy i nemocnice jako připravená svačina
  • balení 3 kgpro velkoodběratele nebo 150 g k přímé konzumaci v ekologicky nezávadných obalech

Krájené ovoce připravujeme vždy na základě objednávky den předem, odběrateli tedy zajišťujeme opravdu čerstvé produkty, krájené a balené přímo pro něho „na míru“.

Trvanlivost čerstvého krájeného zboží je 3 dny. Po protržení balení je potřeba ho ihned spotřebovat.

Podívejte se i na nabídku loupané zeleniny…

Kontaktní formulář