Exotické ovoce

Použití čerstvého exotického ovoce udělá váš jídelníček mnohem chutnějším, kvalitnějším a rozmanitějším. Ať už budete připravovat čerstvé ovocné saláty, nebo vařit pokrmy z čerstvých surovin, potřebujete k tomu vysoce kvalitní a čerstvé exotické ovoce. Jeho použitím docílíte lahodné i výrazné chuti nabízených pokrmů a rozšíříte nabídku.

Naše společnost je dodavatelem čerstvého exotického ovoce s vysokou čerstvostí.

Dokážeme zásobovat vaše gastronomické provozy, cateringové firmy, nemocnice, hotely, jídelny, školy i velkoobchody zeleniny. S námi se pracuje i podniká mnohem snáz.

Využijte náš prvotřídní servis a ulehčete si práci. Našimi přednostmi je také vysoká kvalita, garantovaná čerstvost exotického ovoce a rychlost dodání při zásobování.

Vsaďte na čerstvost exotického ovoce

Pokud vám váš současný dodavatel exotického ovoce nabízí nedostatečný sortiment a produkty, které se vám nezdají čerstvé v den dodání a postrádají chuť, pomůžeme vám to změnit. Zajistíme vám zásobování čerstvou zeleninou ve vysoké jakosti. Máme k dispozici vlastní sklad i rozvoz chladícími vozy na místo určení.

Celoročně vám nabízíme kompletní sortiment čerstvého exotického ovoce od českých i zahraničních prověřených a spolehlivých pěstitelů. Pokud zde nenaleznete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Pro zajištění vámi hledané speciality uděláme naprosté maximum.

Naše produkty si vždy uchovávají jedinečnou kvalitu a dodáváme je prvotřídně čerstvé. Nabízíme vám vysokou garanci kvality a jakosti.

Druhy nabízeného exotického ovoce

SORTIMENT
Brazílie | Afrika | Kolumbie | Thajsko | Izrael | NL
Durian Kaktusový fík
Artyčok
Artyčok baby
Pitahaya červená Kumquat
Mineola
Passion fruit
Papaya
Jedlé květy – různé druhy
Papaya Formosa Lotosový kořen
Kiwano Ústřičné listy
Lilek Taro kořen
Fíky Edo kořen
Marakuja Yam kořen
Litchi Galangal kořen
Tamarind Salak
Rambutan Citrónová tráva
Red meat radish Limetkový list
Guave Yka listy
Shiso listy
Grenadilla Shiso purple
Chayote Shiso green
Cherimoya Fazolky Keňa
Jackfruit Fazolky volné
Kokosový ořech Kukuřice pařená
Kokosový ořech čerstvý Kukuřice klas
Karambola Hrášek

Sortiment i země původu se může lišit podle sezony.

Pokud zde nenaleznete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Pro zajištění vámi hledané speciality uděláme naprosté maximum.

Kontaktní formulář