Použití čerstvého exotického ovoce udělá váš jídelníček mnohem chutnějším, kvalitnějším a rozmanitějším. Ať už budete připravovat čerstvé ovocné saláty, nebo vařit pokrmy z čerstvých surovin, potřebujete k tomu vysoce kvalitní a čerstvé exotické ovoce. Jeho použitím docílíte lahodné i výrazné chuti nabízených pokrmů a rozšíříte nabídku.

Naše společnost GASTROFRESH s.r.o. je dodavatelem čerstvého exotického ovoce s vysokou čerstvostí. Nabízíme kromě distribuce čerstvých exotických a lesních plodů i bylinky, saláty a čerstvé houby.

Dokážeme zásobovat vaše kanceláře, firmy, gastronomické provozy, cateringové firmy, nemocnice, hotely, jídelny, školy i velkoobchody zeleniny. S námi se pracuje i podniká mnohem snáz. Pokud v naší nabídce něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat a my vám připravíme nabídku přímo na míru.

Využijte náš prvotřídní servis a ulehčete si práci. Našimi přednostmi je také vysoká kvalita, garantovaná čerstvost exotického ovoce a rychlost dodání při zásobování.

Vsaďte na čerstvost

Pokud vám váš současný dodavatel exotického ovoce nabízí nedostatečný sortiment a produkty, které se vám nezdají čerstvé v den dodání a postrádají chuť, pomůžeme vám to změnit. Zajistíme vám zásobování čerstvou zeleninou ve vysoké jakosti. Máme k dispozici vlastní sklad i rozvoz chladícími vozy na místo určení.

Zásobujeme restaurace, hotely, pizzerie, cateringové firmy a mnoha dalších gastronomických provozů s různým zaměřením, dále pak kanceláře, školy, mateřské školky, školní jídelny, nemocnice a jiné provozovny. Dokážeme zásobovat i velkoobchod ovoce a zeleniny.

Celoročně vám nabízíme kompletní sortiment čerstvého exotického ovoce od českých i zahraničních prověřených a spolehlivých pěstitelů. Pokud zde nenaleznete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Pro zajištění vámi hledané speciality uděláme naprosté maximum.

Zásobování firem i gastronomických provozů

  • možnost každodenního zásobování čerstvým exotickým ovocem
  • rozsáhlý a čerstvý sortiment od zahraničních dodavatelů ovoce
  • slevy v závislosti na velikosti odběru a přizpůsobivost požadavkům
  • dopravu zboží na místo určení v chladících vozech v ceně
  • garance kvality a jakosti
  • každý týden aktualizovaný ceník
  • poradenství pro optimální skladování produktů pro minimalizaci ztrát

Naše produkty si vždy uchovávají jedinečnou kvalitu a dodáváme je prvotřídně čerstvé. Naše produkty nikdy nebudou vypadat již při dodávce zvadle, tak jak se vám to možná nyní velmi často stává. Nabízíme vám vysokou garanci kvality a jakosti.

Brazílie | Afrika | CO | Kolumbie | Thajsko | Izrael | Holandsko
Durian Kaktusový fík
Artyčok Kaktusový list
Artyčok baby Kakaový bob
Pitahaya červená Kumquat
Passiflora Mineola
Passion fruit Baby ovoce a zelenina – různé druhy
Papaya Jedlé květy – různé druhy
Papaya Formosa Lotosový kořen
Kiwano Ústřičné listy
Lilek Taro – kořen
Fíky Edo – kořen
Marakuja Yam – kořen
Litchi Gaklangal – kořen
Tamarind Salak
Rambutan Citrónová tráva
Red meat radish Limetkový list
Guave Yka listy
Soursop Shiso listy
Grenadilla Shiso purple
Chayote Shiso green
Cherimoya Fazolky Keňa
Jackfruit Fazolky volné
Kokosový ořech Kukuřice pařená
Kokosový ořech čerstvý Kukuřice klas
Karambola Hrášek

*Obvyklá země původu se může během roku lišit, v závislosti na sezóně.

Kontaktní formulář