Čerstvé ovoce a zelenina do práce

Žijeme v uspěchané době plné stresu. Málokdo z nás má čas si vařit z čerstvých surovin. Většinou si tedy zaplácáváme naše žaludky nezdravým fast foodem a polotovary plné konzervantů, stabilizátorů a neidentifikovatelných látek, které naši imunitu a zdraví vůbec nepodpoří. Právě naopak.

Pokud na vás výše uvedené řádky sedí jako ulité a nemáte ani čas chystat si pravidelně krabičky s vyváženými potravinami do práce nebo zkoušíte proteinové koktejly, vsaďte na ty, co vám je připraví. Nikdo nestihne udělat vše, proto se každý na něco specializuje. Naše společnost se zaměřuje právě na to, abyste měli během vytíženého pracovního dne co jíst. A není to jen tak ledajaké jídlo. Je čerstvé, nutričně hodnotné a bohaté na vitamíny i minerály. Navíc je pravidelná konzumace zeleniny a ovoce důležitá v boji proti infarktu či rakovině. Zásobujeme v Čechách a v Praze dokonce rozvážíme i 2x denně.

Podpořte svůj zdravý životní styl

I když žijete každý den ve spěchu, zdravé stravování podpořit můžete. Nemusíte ani každý den nakupovat čerstvé potraviny a po nocích si připravovat krabičky na druhý den. Nechte to na odbornících. Dostatek čerstvé zeleniny a ovoce ve stravě posiluje imunitu a snižuje nemocnost.  Pokud necháte takové jídlo pravidelně zavážet na vaše pracoviště, zvýšíte si firemní image a loajalitu svých zaměstnanců. Zdravá a vyvážená strava v provozech i kancelářích zlepšuje morálku, motivaci zaměstnanců i produktivitu práce. Pokud dodáte tělu dobré palivo, bude šlapat jako hodinky. Po kalorických hranolkách a hamburgeru, které v sobě nemají ani za mák výživové hodnoty, žádné výkony očekávat nemůžete.

koš ovoce a zeleniny

Zvyšte si firemní image i imunitu

Většina úspěšných společností má dnes ve své nabídce benefitů pro zaměstnance mnoho různých sportovních, zdravotních a wellness programů. Ty nejvíce inovativní společnosti chtějí svým zaměstnancům podpořit jejich zdraví a odolnost proti stresu. Takový zaměstnanec plný energie se totiž vyplatí. Dobrou zprávou je, že počet těchto firem roste. Možná je čas se k nim přidat. Spokojený zaměstnanec podává lepší výkony a nehledá si práci jinde. V době, kdy je o pracanty, kteří opravdu něco umí, nouze, je takový pracovník k nezaplacení. Zkuste využít možnosti zásobování ovocem a zeleninou i vaši kancelář.

koš ovoce

Zdraví na dosah ruky

Zelenina a ovoce jsou zdravé, to víme asi všichni. Málokdo z nás si ale dopřeje doporučených 5 porcí ovoce a zeleniny každý den. V práci trávíme každodenně přibližně 60 % svého bdělého času. A zde je právě prostor, jak si dopřát alespoň své 3 zdravé porce. Pravidelnou dodávkou zeleniny ovoce do práce, kde bude volně k dispozici, se tento vytoužený cíl rázem stane reálným pro většinu zaměstnanců. Proto neváhejte a doplňte svou nabídku občerstvení ve firmě o zdravou zeleninu a ovoce. A zdravou stravu můžete dodržovat i doma, jelikož nabízíme rozvoz ovoce a zeleniny až domůOmezte automaty na nezdravé bagety a sladkosti. Možná už ve vašem programu nebude tolik prostoru pro sick days a do budoucna ušetříte. Vaše online objednávka vše rychle vyřeší.