Půjčovna banánovek

Stěhujete se? Potřebujete do něčeho dočasně uložit větší množství věcí? Půjčte si banánové krabice a už nebudete muset řešit problém „kam s tím“.

Sehnat větší množství krabic není vždy snadný úkol. Dají se sice koupit různé nové krabice přímo určené na stěhování, ale kam pak s nimi. Nedají se vrátit a investované peníze vyhodíte k popelnici…

Problém vyřešen! Půjčte si krabice – přestěhujte se – a krabice pohodlně vraťte za zálohu!

V našem velkoobchodu máme hodně banánových krabic od prodaných banánu a bylo nám líto je trhat a vozit do sběru, když se dají velmi dobře použít na stěhování či skladování. Krabice od banánů jsou sice použité – ale za to prověřené. Když vydržely dlouhou cestu lodí přes oceán s téměř 20 kg banánů, tak mohou posloužit ještě i vám. Krabice jsou čisté (banány jsou v nich zabaleny ještě v igelitovém pytli) a nepoškozené. Nosnost jedné krabice od banánů je minimálně 20 kg.

Jak zapůjčení banánových krabic funguje?

Zavoláte nebo pošlete objednávku e-mailem o kolik krabic máte zájem a kdy si je vyzvednete. My vám následně objednávku potvrdíme a vy si můžete krabice vyzvednout. Jak snadné!

Kdy a kde si můžete banánové krabice vyzvednout?

Po domluvě si krabice od banánů můžete vyzvednout kdykoliv v našem skladu ve Velkotržnici v Lipencich na Praze 5, ulice K Radotínu (jsme první hala vpravo za vrátnicí). Nebo vám můžeme krabice po dohodě i odvézt na předem určené místo. Cena dopravy je individuální po domluvě.

Jaké jsou ceny za vypůjčení banánových krabic?

Za krabice se platí záloha dle odebraného množství. Podle toho, kdy krabice vrátíte tak Vám část zálohy vrátíme. Za poškozené, potrhané či špinavé krabice zálohu nevracíme.

Počet krabic Záloha při výdeji Odkup po 1 týdnu Odkup po 2 týdnech Odkup po 3 týdnech
Odkup po 4 a více týdnech
1 – 30 kusů 40,00 Kč 30,00 Kč 20,00 Kč 10,00 Kč 5,00 Kč
31 – 50 kusů 30,00 Kč 25,00 Kč 20,00 Kč 10,00 Kč 5,00 Kč
51 a více 25,00 Kč 20,00 Kč 15,00 Kč 10,00 Kč 5,00 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Rozměry krabice: 52 cm x 40 cm x 24 cm (d/š/v)

Bonus pro vás! Ke každé zápůjčce vám dáme samolepicí etikety, abyste se v krabicích při stěhování vyznali.

A v případě, že máte třeba alergii na banány… nabízíme na prodej ještě jiné druhy použitý papírových a dřevěných krabic od ovoce a zeleniny. Ceny jsou od 5,- do 15,-/ks dle množství a velikosti.

bbedny

Kontaktní formulář