Mléko do škol

Od března 2012 spolupracujeme s mlékárnou Tatra Hlinsko a.s. a stali jsme se distributorem školního programu „Mléko do škol“.

V nabídce dotovaných mléčných výrobků jsu dodávána ochucená mléka s názvem KRAVÍK v příchutích jahoda, vanilka, banán, čokoláda a karamel i mléko bez příchuti. Všechny tyto výrobky mají tučnost 1,5%, jsou ošetřeny technologií UHT, která umožňuje jejich dlouhodobé skladování při teplotách do 24°C a jsou baleny do 250 ml krabiček s brčkem.

Samozřejmostí je garance ceny dle Výměru Ministerstva financí, které stanovuje maximální prodejní ceny pro jednotlivé výrobky na každý školní rok. Prodejní cena pro žáky je uvedena v „Nabídce podporovaných mléčných výrobků z Mlékárny Hlinsko, s.r.o.“ V České republice je Školní program zařazen mezi podpůrné programy pro zemědělství na podzim roku 1999 a od roku 2004 je přizpůsoben předpisům Evropské unie. Program se řídí nařízením vlády č. 205/2004 Sb. včetně jeho novelizací v platném znění, nařízením Komise (ES) c. 657/2008, nařízením Rady (ES) c. 1234/2007 a ostatními předpisy a nařízeními v platném znění.

V případě více informací nás konktatujte.

mleka